Kontakt

Astrid showroom & studio

Vi har öppet för arkitekter, inredare och återförsäljare.
Just nu begränsar vi möjligheten att besöka vårt showroom med anledning av virusutbrottet. Kontakta oss gärna innan ert besök.
Vi skickar gärna ut prover som vanligt.

Är du privatperson, hör gärna av dig till oss på info@astrid.se
för din lokala återförsäljare.

Nybrogatan 68,
114 41 Stockholm

Måndag – torsdag 9 -17, fredagar 9 -16. Lunchstängt mellan 12 -13
Sommaröppet vecka 29-31: Måndag – torsdag 9-16, fredagar 9-14, lunchstängt mellan 12-13.
Eller enligt bokat möte.

Tel: +46 8 667 15 33
Email: info@astrid.se

 

Agnes Jiseborn (föräldraledig)
agnes@astrid.se

Anna Boustedt
anna@astrid.se

Jenny Vejrich
jenny@astrid.se

Jessica Rydell
jessica@astrid.se

Linnéa Alm Wahlberg
linnea@astrid.se

Madeleine Gillgren
madeleine.g@astrid.se

Malin Wermin
malin@astrid.se

Pia Johansson
pia@astrid.se

Gemensamt telefonnummer:
Tel: +46 8 667 15 33