Kontakt

Astrid showroom & studio

Nybrogatan 68,
114 41 Stockholm

Tel: +46 8 667 15 33
Email: info@astrid.se

 

Just nu begränsar vi möjligheten att besöka vårt showroom med anledning av virusutbrottet. Vi skickar gärna ut prover som vanligt. Vi har öppet för arkitekter, inredare och återförsäljare.
Måndag – torsdag 9 -17, fredagar 9 -16. Lunchstängt mellan 12 -13
Eller enligt bokat möte.
Hör gärna av dig till oss på info@astrid.se
för information om våra återförsäljare.

 

Agnes Jiseborn (föräldraledig)
agnes@astrid.se

Anna Boustedt
anna@astrid.se

Jenny Vejrich
jenny@astrid.se

Jessica Rydell
jessica@astrid.se

Linnéa Alm Wahlberg
linnea@astrid.se

Madeleine Gillgren
madeleine.g@astrid.se

Malin Wermin
malin@astrid.se

Pia Johansson
pia@astrid.se

Gemensamt telefonnummer:
Tel: +46 8 667 15 33